FILMU I GIER

Sekcja filmu i gier

Koordynator: Mariusz Jakowienko
e-mail: mariuszjakowienko@o2.pl

Opis

Sekcja filmu i gier to miejsce dla entuzjastów multimediów w dwóch popularnych odmianach. Najważniejsze punkty działalności tej sekcji to wspólna praca nad projektami, które mają na celu rozwój osób biorących w nich udział, jak i stworzenie czegoś wyjątkowego.

Gry – tematyka gier z roku na rok staje się coraz bardziej rozległa. Zaczyna docierać do miejsc, gdzie wcześniej o grach nie słyszano bądź były zjawiskiem marginalnym. Współcześnie stają się one bardziej widoczne – gry towarzyszą nam podczas podróży, na stronach internetowych czy w nawet w aplikacjach poważnych firm, których do tej pory nie kojarzyliśmy z sektorem rozrywki. Nasze koło chce zrzeszyć ludzi, którzy mają w sobie pasję nie tylko do grania w gry, lecz również ich tworzenia. Niezależnie, czy mowa o grach planszowych, karcianych czy komputerowych i na urządzenia mobilne – nasze Koło pomoże Ci w realizacji swoich pomysłów.

Projekty

Rozpoczęliśmy pracę nad projektem gry, której platformą docelową będzie Android – posiadamy już kilkuosobowy zespół składający się z grafików, ilustratorki oraz programistów. Wspólnie opracowaliśmy już koncept gry, podzieliliśmy się rolami oraz wyznaczyliśmy kamienie milowe projektu.To jednak nie oznacza, że nie szukamy ludzi chętnych nam pomóc! Jeśli masz doświadczenie i chcesz nauczyć się więcej, zapraszamy na nasze kolejne spotkanie, na którym przedstawimy postępy w pracy. W planach mamy wydanie gry na Google Play, oraz sprawdzenie swoich sił na WGK w Gdańsku. Dołącz do nas, aby rozwijać swoją pasję.

Zapraszamy!

  • RSS
  • Facebook