O KOLE

Koło Nowe Media, przy Katedrze Informatyki i Metod Komputerowych, powstało na przełomie 2013 i 2014 roku dzięki inicjatywie studentów kierunku Digital Design. Ma ono charakter międzywydziałowy i zrzesza studentów z całego Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Działalność koła skupia się wokół szeroko rozumianych nowych mediów. Chcemy pokazać, że dziedziny nauki mogą się skutecznie łączyć i przenikać, a ze współpracy osób o różnych zainteresowaniach mogą wynikać wspaniałe, ciekawe projekty.

Naszym celem jest przede wszystkim zdobywanie nowych umiejętności oraz wiedzy, ale również dzielenie się nimi z innymi. Stawiamy na naukę przez praktykę w dobrej atmosferze. Mamy mnóstwo pomysłów i zapału do ich realizacji!

Zapraszamy wszystkich, którzy mają podobne do nas zainteresowania i okres studiów chcą wykorzystać na swój rozwój! Zapisz się!